Z Boleslavi se třemi body

Fotbal - 12. 02. 2023
Z Boleslavi se třemi body

MLADÁ BOLESLAV Neoslepl sudí Berka? Tak se v neděli odpoledne ptal v ochozech Lokotrans Areny redaktor Týdeníku Pernštejn, jelikož mu na začátku utkání 19. kola Fortuna:ligy mezi Mladou Boleslaví a Pardubicemi přišlo neuvěřitelné, kolik zákroků na hráče hostujícího celku rozhodčí přehlédl. Nicméně přišla 23. minuta, uvolněný Janošek dobře vystřelil na bránu a odražený míč skončil v domácí síti. Pardubičtí od této chvíle vedli 1:0 a ohromnou vůlí již nedopustili jakoukoli korekci výsledku.

 

Tentokrát to byli hráči Mladé Boleslavi, kdož se trápili s koncovkou. Pět minut před koncem druhé půle se ocitl ve velké šanci pardubický Sychra, skóre se však nezměnilo, stejně jako po infarktovém šestiminutovém prodloužení. Tři dovážené body mají samozřejmě cenu zlata a jsou povzbuzením před klíčovým zápasem se Zlínem, k němuž dojde příští neděli doma v Pardubicích.

 

 

FK Mladá Boleslav – FK Pardubice 0:1 (0:1) Přihlíželo 1240 diváků. (ro) Foto z utkání: RADEK KLIER (Na snímku pardubický Tomáš Vlček s boleslavským Milanem Škodou)

 

Podrobný referát včetně sestavy přinese pondělní tištěné vydání Týdeníku Pernštejn. Na webových stránkách bude k dispozici v sekci Premium – Archiv tištěných vydání v neděli kolem 22. hodiny.

Mohlo by vás zajímat:

Zpátky na dno

Zpátky na dno

Pardubičtí fotbalisté prohráli na Bohemce

Zase nešťastná ruka...

Zase nešťastná ruka...

Pardubičtí fotbalisté s ostravským Baníkem pouze remizovali

Ztráta bodů v Olomouci

Ztráta bodů v Olomouci

Pardubičtí fotbalisté ještě v 98. minutě vedli…

Dotáhli se bodově na Zlín

Dotáhli se bodově na Zlín

První gól Pardubic na novém stadionu vstřelil Dominik Janošek

Osudná ruka v nepřehledné situaci

Osudná ruka v nepřehledné situaci

Pardubičtí fotbalisté sehráli se Slavií vyrovnané utkání, škoda zmařených šancí

Název stadionu je posvěcen

Název stadionu je posvěcen

Už je to i vidět: Fotbalisté budou hrát ve CFIG Areně