Budoucí zaměstnavatelé i zaměstnanci

Region - 14. 03. 2023
Budoucí zaměstnavatelé i zaměstnanci

PARDUBICE - Tradiční veletrh KONTAKT už tuto středu propojí na Univerzitě Pardubice studenty s budoucími zaměstnavateli. Letos se ho zúčastní více než 50 firem, které patří ke špičkám v mnoha oborech. Akce, která nabízí nové pracovní příležitosti, se letos koná už po dvaadvacáté. Naplánována je do Auly Arnošta z Pardubic Univerzity Pardubice a na Fakultě chemicko-technologické mezi 9. a 15. hodinou.

 

Studenti budou mít během dne příležitost se osobně představit personálním manažerům jednotlivých firem. Mohou jim předat svoje životopisy a diskutovat podrobně o pracovních podmínkách a o podmínkách přijetí. Je možné si dohodnout stáž či spolupráci.

 

V doprovodném programu mohou vysokoškoláci konzultovat s experty svoje životopisy, pořídit si profesionální fotografie pro CV nebo zkusit pracovní pohovor nanečisto. Čekají je také tipy na odborné praxe, stáže nebo témata pro diplomové práce. Veletrh Kontakt nabídne i rady pro práci v zahraničí.

Kromě firem z oblasti chemického průmyslu a ekonomiky či financí se k veletrhu připojují také firmy z oblasti dopravy a IT technologií. Mezi účastníky veletrhu patří letos například ČD Cargo, skupiny KPMG a Orlen, Unicorn Systems, AŽD Praha nebo pardubické Synthesia a Foxconn.

Letošní novinkou jsou odborné přednášky firem, které budou zaměřené na oblasti informatiky, chemie a dopravy. Během odborných přednášek se zástupci firem plánují věnovat třeba i tématům jako jsou digitální nomádi, vodík - palivo budoucnosti, moderní peptidová chemie či digitální veřejná správa.

 

Na veletrhu pracovních příležitostí KONTAKT 2023 Univerzity Pardubice spolupracují Fakulta ekonomicko-správní, Fakulta chemicko-technologická, Dopravní fakulta Jana Pernera a Fakulta elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice. (MaM) Foto: ARCHIV UPCE

Mohlo by vás zajímat:

Téměř všichni pro

Téměř všichni pro

Změnu rozpočtového určení daní pro kraje podpořilo přes 200 starostů z Pardubického kraje

Senátoři ve spalovně

Senátoři ve spalovně

Delegace se z Rybitví přesunula k debatě na pardubické radnici

Na univerzitu míří velvyslanec USA

Na univerzitu míří velvyslanec USA

Bijan Sabet se setká s vedením školy a filozofické fakulty a bude mít přednášku

Bedřich Smetana a Pardubice

Bedřich Smetana a Pardubice

Výstava v pokladně muzea připomíná dvojí výročí velikána české hudby

Výkyvy teplot silnicím nesvědčí

Výkyvy teplot silnicím nesvědčí

Letošní zimní údržba je kvůli extrémnímu počasí náročná

Senátorka Horská: Nechci spalovnu

Senátorka Horská: Nechci spalovnu

Politička zve na úterý 27.2. do regionu své kolegyně a kolegy z horní komory Parlamentu