Do finále míří Oceláři

hokej - 14. 04. 2023

PARDUBICE – Pardubičtí hokejisté nezvládli závěrečnou bitvu a v sedmém semifinálovém klání na svém ledě těsně padli. Dynamo šlo sice do vedení po střele Čerešňáka, ale již za tři minuty bylo srovnáno. Vítěznou branku pak vstřelil krátce po polovině zápasu třinecký bek Čukste a nasměroval Oceláře do finále. To jim sice ještě mohl oddálit Hyka, ale jeho penalta za úmyslné posunutí brány jednoho z třineckých hráčů dvě vteřiny před koncem třetí třetiny, již skórem nepohnula… Dynamo se tak může alespoň trošku radovat z bronzové medaile.

7. zápas semifinále: Dynamo Pardubice – Oceláři Třinec 1:2 (1:1, 0:1, 0:0). Branka Pardubic: Čerešňák. Diváků: 10.194 (vyprodáno). Konečný stav série: 3:4. (saf)