Dynamo selhalo. Dostalo šestku

hokej - 19. 02. 2021

PARDUBICE – Hokejisté Dynama neměli dnes večer svůj den, když v enteria aréně nestačili na třinecké Oceláře, od kterých dostali šest gólů. Oproti minulým zápasům neoslnil ani gólman Barulin, který byl po dvou třetinách střídán, když z jedenadvaceti střel inkasoval pětkrát a připsal si tak dost mizernou procentuální úspěšnost 76,2%...
46. kolo: Dynamo Pardubice – Oceláři Třinec 2:6 (0:1, 1:4, 1:1). Branky a nahrávky: 32:45 Poulíček (Blümel) 59:22 Kousal (Paulovič, Mikuš) – 8:50 M. Roman (M. Adámek, Dravecký), 22:58 Roman (Gernát, O. Kovařčík), 24:21 Marcinko (Rodewald), 33:18 Rodewald (M. Kovařčík), 36:01 Gernát (M. Stránský), 46:33 Gernát (P. Vrána). PARDUBICE: Barulin (40. Klouček) – Mikuš, J. Zdráhal, J. Kolář, Nakládal, Ďaloga, Hrádek, Bučko – R. Kousal, O. Roman, Camara – Paulovič, Poulíček, Blümel – A. Kosticyn, Pochobradský, Tybor – L. Horký, Zeman, Kusý. (saf) Na snímku: Ruský gólman Barulin byl střídán po druhé třetině a pěti inkasovaných gólech.