Živanice se zachránily

fotbal - 10. 06. 2023
Živanice se zachránily

ŽIVANICE – Až poslední kolo ČFL rozhodlo o tom, že fotbalisté Živanic setrvají ve třetí nejvyšší soutěži i v příští sezoně. V pikantním utkání, ve kterém doma hostili pardubické béčko, zvítězili „Oranjes“ až gólem v poslední minutě. B-tým Pardubic, který již měl záchranu v ČFL jistou, vedl po úvodní půli o dvě branky, nicméně svěřenci trenéra Němečka výhru neudrželi… Sezonu tak pardubičtí zakončili na 14. místě tabulky, Živanice skončily dvanácté.

 

30. kolo: TJ Sokol Živanice – FK Pardubice B 3:2 (0:2). Branky: Knespl 2, D. Pánek – vlastní (Vobejda), Brdička. Diváků: 250. (saf)

 

Il. foto: MILAN KŘIČEK (Pardubické béčko, vedené trenérem Pavlem Němečkem, sice v posledním utkání sezony v Živanicích prohrálo, nicméně třetí nejvyšší soutěž udrželo. Stejně tak se zachránily i Živanice)

Mohlo by vás zajímat:

Nepovedený vstup do „jara“

Nepovedený vstup do „jara“

Pardubice prohrály v Hradci Králové

Živný obhájil

Živný obhájil

René Živný i nadále povede okresní fotbal v Pardubicích

S Kováčovou družinou smírně

S Kováčovou družinou smírně

Pardubičtí fotbalisté měli v utkání s Libercem navrch, škoda dvou bodů

Cenná remíza na Slovácku

Cenná remíza na Slovácku

Pardubičtí fotbalisté již umějí střílet góly. Tentokrát se trefil Vacek

Krobot s Fouskem vystříleli plichtu

Krobot s Fouskem vystříleli plichtu

Utkání s Olomoucí nepostrádalo dramatičnost ani kvalitu

Koncovka k uzoufání

Koncovka k uzoufání

Fotbalisté Pardubic nedokázali porazit ani České Budějovice