Domácí prohra s Košicemi

fotbal - 15. 07. 2023

PARDUBICE – Generálka na nový ročník první ligy pardubickým fotbalistům nevyšla, když na svém stadionu podlehli nováčkovi slovenské nejvyšší soutěže.

Svěřenci trenéra Kováče mohli jít sice do vedení již po necelé čtvrthodině hry, ale Michal Hlavatý pokutový kop neproměnil. Hosté „hozenou rukavici“ zvedli již o pár minut později, když je Qose poslal do vedení. Vítězství pak slovenskému týmu pečetil pár minut před koncem z penalty Faško. Pardubice si tak ve čtvrtém přípravném utkání připsaly třetí prohru…

FK Pardubice – FC Košice 0:2 (0:1). PARDUBICE: Kinský – Surzyn, Donát, Halinský, Helešic – Patrák, Šimek, Icha, Hlavatý, Pikul – Krobot. Náhradníci: Budinský – Halász, Vacek, Tischler, Míšek, Huf, Kurka, Brdička, Zlatohlávek. (saf).