Remíza na Baníku

fotbal - 07. 10. 2023

OSTRAVA – Bod na vítkovickém stadionu uhráli pardubičtí fotbalisté v rámci 11. kola nejvyšší soutěže. Svěřenci trenéra Kováče šli před více než devíti tisíci diváky do vedení na konci první půle, když nařízenou penaltu mazácky proměnil Kryštof Daněk. Konečnou podobu výsledku pak dal po pěti minutách druhé půle dalekonosnou střelou expardubický Ewerton.

11. kolo: FC Baník Ostrava – FK Pardubice 1:1 (0:1). Branky: 50. Ewerton – 42. Daněk z penalty. Diváků: 9108. (saf).

Podrobný referát včetně sestavy přinese pondělní tištěné vydání Týdeníku Pernštejn. Na webových stránkách bude k dispozici v sekci Premium – Archiv tištěných vydání v neděli po 22. hodině.