PARDUBICE – Občanská demokratická strana začne rozdávat potřebným občanům respirátory. „Rozhodli jsme se ve spolupráci s KDU-ČSL a TOP 09 alespoň trochu pomoci lidem, kteří jsou v tíživé životní situaci. Prostřednictvím neziskových organizací v Pardubickém kraji předáme stovky kusů respirátorů od českého výrobce,“ informovala regionální manažerka ODS Kateřina Hašková.
„Ve středu 10. března v 9 hodin začneme s prvními pěti sty kusy Oblastní charitě Pardubice a následně předáme další v ostatní okresech kraje, například Centru J. J. Pestalozziho v Chrudimi,“ konkretizovala Hašková. (zr) Foto: ODS
Mohlo by vás zajímat:
Po prvním kole přijímacího řízení na střední školy v Pardubickém kraji
Demografická data jsou jasná a je třeba s nimi počítat
Na opravu omítky pardubického kostela sv. Bartoloměje původně schválená dotace nestačí