Amerika a její krásy

Region - 16. 04. 2024
Amerika a její krásy

CHOTEČ - Amerika a její krásy. Takový je název cestovatelské přednášky Michaely Hrdé, která se uskuteční v hospodě v Chotči v pátek 19. dubna od 18:30 hodin. Pořádá ji Koalice nevládek Pardubicka (KONEP) jako součást projektu Komunita pro komunitu.

 

„Ať už má Amerika pověst, jakou chce, je pro mě jednou z nejlepších zemí světa pro cestování. A to nejen díky její nesmírné diverzitě, ale také vřelým a přátelským lidem,“ uvedla Michaela Hrdá.

 

„Zažijeme čtyři různé cesty v jedné přednášce. Projedeme více než 20 národních parků amerického západu, ale zaskočíme i na Aljašku, Havaj či východ Ameriky. Podělím se i o pár skrytých pokladů, kam stopy většiny turistů nemíří. Mimo jiné projdeme i 450 kilometrů dlouhý John Muir Trail v pohoří Sierra Nevada,“ nastínila cestovatelka, lektorka angličtiny, koučka a zakladatelka neziskovky Láska k přírodě.

 

„Snažím se, aby moje přednášky byly interaktivní a zajímavé pro všechny, kteří milují cestování, od začátečníků až po zkušené cestovatele,“ podotkla Michaela Hrdá. „Pokud hledáte inspiraci pro vaše další cestovatelské dobrodružství, přijďte se podívat na přednášku Amerika a její krásy,“ konstatovala ředitelka Koalice nevládek Pardubicka (KONEP) Jana Machová. Ta je zároveň komunitní pracovnicí v projektu Komunita pro komunitu.

 

Vstup na akci je zdarma, po předchozí registraci na e-mailu machova@konep.cz nebo telefonu 777 837 950. (TD) Foto: mistopisy.cz (Na snímku budova hospody v Chotči)

Mohlo by vás zajímat:

Policisté se zaměřili na cizince

Policisté se zaměřili na cizince

S jedním mužem je vedeno řízení o jeho vyhoštění

Zvláštní ocenění za počin roku

Zvláštní ocenění za počin roku

Na ocenění Gloria musaealis 2023 tentokrát bodovala Gočárova galerie

Prezident Pavel zamíří na Pardubicko

Prezident Pavel zamíří na Pardubicko

Hlava státu navštíví Explosii, nemocnici a poklepe základní kamen Centra leteckého výcviku

Ukončení topné sezony

Ukončení topné sezony

Letošní zima byla výjimečná

Křišťálové komíny pro východní Čechy

Křišťálové komíny pro východní Čechy

Nejvyšší ocenění za projekty roku 2023 pro Elektrárny Opatovice a EOP Distribuce

Nezvládla jízdu na kruhovém objezdu

Nezvládla jízdu na kruhovém objezdu

Pravý důvod odhalila dechová zkouška. Řidička nadýchala 2,98 promile alkoholu