Spravedlivá dělba bodů

fotbal - 02. 05. 2021

PRAHA – 148 diváků mohlo dnes vpodvečer přihlížet v Ďolíčku utkání 30. kola FORTUNA:LIGY. Zhlédli poměrně kvalitní zápas, jehož výsledek je spravedlivý pro obě strany.

Hosté se ujali vedení ve 32. minutě (Qose z penalty). Domácí odpověděli okamžitě, když si první gól v dresu FK Pardubice v nejvyšší soutěži připsal Pavel Černý po rohovém kopu Čelůstky. Pardubice šly do vedení v 55. po úspěšné penaltě Cadua, žel závěr zápasu jim už příliš nevyšel. Na konečných 2:2 se deset minut před koncem z přímého kopu krásně trefil Bartošák.

FK Pardubice – MFK Karviná 2:2 (1:1). (ro) Foto: MILAN KŘIČEK (Na snímku střelec prvního pardubického gólu Pavel Černý).

Podrobný referát z dnešního utkání s Karvinou přinese Týdeník Pernštejn v zítřejším tištěném vydání. Na webových stránkách bude k dispozici v placené sekci Premium dnes kolem 22. hodiny.