Z jižních Čech s prázdnou

Fotbal - 09. 05. 2021

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Na Střeleckém ostrově se dnes odpoledne žádný z pardubických šutérů neprosadil. Hosté si z utkání 31. kola Fortuna:Ligy odvážejí stejnou prohru, jakou utrpěli v domácím azylu v Ďolíčku.

Největší šanci Pardubických zaznamenal v první půli ve 30. minutě Kostka, ale jeho dělovku gólman domácích Vorel vyrazil. Šest minut poté skóroval z voleje po centru Čoliće Alvir… Zhruba od 70. minuty sice hosté zvýšili aktivitu, ale k ničemu to nevedlo. Naopak byl to Čolić, kdo z přímého kopu rozhodl v 90. minutě o konečné podobě výsledku.

Za zaznamenání ještě stojí, že pardubickou bránu tentokrát hájil Štěpán Hrnčíř.

SK Dynamo České Budějovice – FK Pardubice 2:0 (1:0). (ro) Foto: RADEK KLIER (Na snímku Michal Surzyn)

Podrobný referát v pondělním vydání Týdeníku Pernštejn. Na webových stránkách bude tištěné vydání k dispozici dnes kolem 22. hodiny v placené sekci Premium