Zhatili Příbrami naději

Fotbal - 23. 05. 2021

PŘÍBRAM – Pardubičtí fotbalisté rozhodli v dnešním 33. kole Fortuna:Ligy o sestupu domácího týmu z nejvyšší soutěže. V Příbrami vyhráli 1:0, přičemž jediný gól utkání padl již ve 2. minutě z penalty. Bezpečně ji proměnil Cadu.

Nedá se říci, že by Příbramští nedodrželi své předsevzetí dát do zápasu všechno. Jejich snahu však eliminoval brankář Letáček. Na druhé straně se vyznamenával domácí gólman Šiman. Příbramský tlak vrcholil od 70. do 83. minuty, Pardubičtí se však ubránili s přehledem a v 85. scházelo málo, aby Čelůstka pečetil… Ani infarktový závěr už nic nezměnil. Už dnes je tedy jisté, že FK Pardubice skončí v této sezoně v nejhorším případě na 7. místě. A to je velmi sladká zpráva!

1. FK Příbram – FK Pardubice 0:1 (0:1) (ro) Foto: RADEK KLIER (Na snímku z Příbrami pardubičtí hráči Cadu a Jeřábek)

Podrobný referát v pondělním vydání Týdeníku Pernštejn. Na webových stránkách bude tištěné vydání k dispozici dnes kolem 22. hodiny v placené sekci Premium