Přetahovaná pro Dynamo

hokej - 01. 10. 2021

LIBEREC – Dynamo se dnes představilo v Liberci a po gólové přetahované si nakonec všechny tři body odvezlo do Pardubic. Východočeši vedli 1:0 a 2:1, aby pak ale v poslední třetině prohrávali 3:2. Necelých šest minut před koncem však srovnali a třináct vteřin před závěrečnou sirénou vstřelil Kousal vítěznou branku! Za zmínku jistě stojí také první letošní gól snajpra Camary, který v zápase přidal i asistenci.

10. kolo: Bílí Tygři Liberec – Dynamo Pardubice 3:4 (0:0, 1:2, 2:2).

Branky a nahrávky: 29:57 Filippi (Rosandič, Ordoš), 43:23 Ivan (Vlach), 48:35 Vlach (Šmíd) – 26:16 Říčka (Cienciala), 30:37 Camara (Mikuš, Hecl), 54:17 Hecl (Camara), 59:48 Kousal. PARDUBICE: Frodl (16. Klouček) – Robertson, Košťálek, Mikuš, Nakládal, Kolář, Hrádek, Vála – Říčka, Musil, Cienciala – Paulovič, Poulíček, Blümel – Hecl, Kousal, Camara – Koffer, Anděl, Rohlík. (saf) Foto: MILAN KŘIČEK (Anthony Camara si v Liberci připsal svoje první dva letošní kanadské body a dopomohl tak Dynamu k vítězství).