Kometa zadřela Dynamo

hokej - 22. 12. 2021

BRNO – Druhý zápas během 24 hodin absolvovali pardubičtí hokejisté, když se dnes večer představili v Brně. Po brzkém dvoubrankovém vedení nic nenasvědčovalo tomu, že by měla jejich vítězná série skončit zrovna na jihu Moravy. Kometa však nesložila zbraně a i díky své největší hvězdě Peteru Muellerovi dokázala skóre obrátit. Dynamu se sice ve 37. minutě podařilo srovnat Paulovičem na 3:3, ale na čtvrtý gól domácích tři minuty před koncem zápasu už reagovat nestačilo. Vítězná série Pardubic tak v osmém utkání a po třech týdnech skončila. Minimálně za zamyšlení pak určitě stojí inkasovaný gól sedm vteřin od zahájení druhé třetiny…

34. kolo: Kometa Brno – Dynamo Pardubice 4:3 (0:2, 3:1, 1:0). Branky a nahrávky: 20:07 Mueller (Gulaši), 25:15 Tansey (Zaťovič, Holík), 30:08 Mueller (Ďaloga, Holík), 56:54 Holík (Zaťovič) – 04:28 Kousal (Košťálek), 5:51 Anděl, 36:30 Paulovič (Mikuš). PARDUBICE: Frodl – Nakládal, Vála, Košťálek, Robertson, Zdráhal, Mikuš, Kaštánek – Cienciala, Poulíček, Říčka – Camara, Musil, Kousal – Blümel, Paulovič, Hecl – Rohlík, Roman, Anděl. (saf)

Il. foto: MILAN KŘIČEK (Ani gólman Frodl svými 37 úspěšnými zákroky prohře Pardubic nezabránil)