Přestřelka pro Dynamo

hokej - 03. 02. 2022

PARDUBICE - Ne úplně povedený Kloučkův večer zapříčinil to, že Dynamo v polovině utkání prohrávalo o dvě branky. Naději na úspěch Pardubic pak sice dvě minuty před koncem druhé třetiny vykřesal Paulovič, nicméně pět minut po začátku třetí periody to bylo již opět o dva góly, když inkasoval také Frodl, který vystřídal Kloučka. Stíhací jízdu alespoň za vyrovnáním odstartoval o jedenáct vteřin později Paulovič, aby Dynamo srovnalo na 5:5 čtyři a půl minuty před koncem. Do prodloužení šly Pardubice v početní výhodě jednoho hráče, čehož v čase 61.37 využil Kousal ke vstřelení vítězného gólu.

51. kolo: Dynamo Pardubice – Verva Litvínov 6:5 p (1:2, 2:2, 2:1 – 1:0). Branky a nahrávky: 08:55 Hecl (Poulíček), 24:39 Košťálek (Kousal), 38:09 Paulovič (Kousal), 54:50 Paulovič (Kousal), 55:26 Musil (Košťálek, Robertson), 61:37 Kousal (Paulovič, Košťálek) - 10:18 Estephan (Zdráhal, Zajíček), 18:38 Straka (Fronk, Kolář), 21:14 Fronk (Stříteský, Straka), 30:27 Irving (Estephan), 54:39 Zdráhal (Estephan). PARDUBICE: Klouček – Mikuš, J. Zdráhal, Robertson, Košťálek, Vála, Sergijenko, Kaštánek – Hecl, Poulíček, Cienciala – Kousal, Musil, Švyrjov – Paulovič, Anděl, Rohlík – Koffer, Roman, Herčík. (saf).