Další blamáž Dynama

hokej - 25. 02. 2022

CHOMUTOV – Pardubičtí hokejisté se představili v chomutovském azylu kladenských Rytířů, kde ovšem s předposledním týmem tabulky padli. Jedná se tak již o pátou prohru Dynama v řadě. Jediný gól Východočechů zaznamenal 47 vteřin po zahájení druhé třetiny Robert Říčka. Domácí na něj reagovali o deset minut později vyrovnáním, aby pak za dalších šest minut vsítil Plekanec v oslabení vítězný gól. Třetí branku pak Králova družina schytala v poslední minutě při hře bez brankáře...

56. kolo: Rytíři Kladno – Dynamo Pardubice 3:1 (0:0, 2:1, 1:0). Branky a nahrávky: 31:20 Kubík, 37:12 Plekanec, 59:20 Hlava (Wood, Kubík) - 20:47 Říčka. PARDUBICE: Frodl – Košťálek, Sergijenko, Zdráhal, Mikuš, Hrádek, Petgrave - Camara, Musil, Kousal - Cienciala, Roman, Říčka - Blümel, Poulíček, Paulovič - Urban, Anděl, Hecl. (saf)