Dynamo nezačalo dobře

hokej - 21. 03. 2022

ČESKÉ BUDĚJOVICE – V úvodním utkání čtvrtfinálové série nestačilo Dynamo na Motor. Domácí poslal do vedení v polovině první třetiny Gulaš, aby druhým gólem navýšil skóre po 49 vteřinách druhé části Abdul. Za minutu a půl sice Pardubice snížily Mikušem, ale to bylo z jejich strany vše. Razítko pod první výhru Budějovic v sérii dal exreprezentant Novotný v 54. minutě a stanovil tak konečný výsledek.

Čtvrtfinále 1. zápas: Motor České Budějovice – Dynamo Pardubice 3:1 (1:0, 1:1, 1:0). Branky a nahrávky: 8. Gulaš (Šenkeřík, Pech), 21. Abdul, 54. J. Novotný (Valský, D. Voženílek) – 23. J. Mikuš (Paulovič). PARDUBICE: Frodl – J. Mikuš, J. Zdráhal, O. Vála, Košťálek, J. Kolář, Hrádek, Nedbal – Camara, R. Kousal, A. Musil – Říčka, Poulíček, Cienciala – Koffer, Anděl, O. Rohlík – Matýs, Paulovič, Blümel. (saf)