PARDUBICE - O víkendu v noci ze soboty na neděli zasahovali profesionální hasiči na silnici I/37, směr z Parama na Hradec Králové. Došlo zde k havárii osobního vozu Audi.
„Mladý řidič po projetí zatáčky narazil do svodidel a následně bylo vozidlo odmrštěno a skončilo na střeše. Ve vozidle byly celkem čtyři osoby. Docela vážně vypadající nehoda se obešla naštěstí bez zranění,“ informovala tisková mluvčí krajských hasičů Vendula Horáková.
Hasiči na místě provedli zajištění unikajících kapalin, uniklé kapaliny zasypali sorpčním materiálem. Dále bylo nutné odpojit akumulátor tak, aby nedošlo k požáru a uklidit střepy a další kusy, které odlétaly z havarovaného automobilu. Příčiny nehody vyšetřují policisté. (zr) Foto: HZS PaK
Mohlo by vás zajímat:
Ordinace pro osoby bez přístřeší získala Cenu za inovaci ve veřejné správě
Co vše se uskuteční v příštím týdnu v Památníku Zámeček