Host Pirátů: Vojtěch Dyk

Kultura - 10. 03. 2023
Host Pirátů: Vojtěch Dyk

PARDUBICE - Pouze tři výjimečná představení nabídne jubilejní 10. ročník ojedinělého koncertního projektu PIRATE SWING Bandu Jiřího Ševčíka. Společný program těleso připravilo s Vojtěchem Dykem. Předprodej vstupenek v síti ticketportal byl zahájen.

 

Koncerty se uskuteční 20. listopadu v pardubickém Domě hudby, 21. listopadu v Kongresovém centru Aldis Hradec Králové a 12. prosince v Městském divadle v Jablonci nad Nisou.

 

Po superúspěšné devítileté sérii koncertů „PIRATE SWING Band Gala“ chystá hudební senzace oceňovaná doma i v zahraničí svá netradiční galapředstavení i letos. Dvacetičlenný big band, jediná kapela v Evropě, specializující se na vlastní swingové aranže rocku a popu, spolupracující s kompletní českou špičkou i například s legendárními Queen, letos nabídne něco opravdu ojedinělého.

 

PIRATE SWING Band je znám svou nevypočitatelností a v rámci jubilejního desátého ročníku Galakoncertů jako překvapení svým fanouškům připravil vysoce prestižní partnerství. V exkluzivně napsané a nazkoušené show se totiž před swingové „Piráty“ za mikrofon postaví suverénně nejzářivější stálice české hudební scény Vojtěch Dyk.

 

Precizní pěvecký i jevištní projev všestranně nadaného umělce s obrovským záběrem, držitele cen Thálie a Český slavík, rozhodně nenechá nikoho na pochybách, že oslava deseti let tradičně vyprodaných pirátských Galakoncertů bude mít ten nejvyšší lesk.

 

Nenechte si ujít některé z pouhých tří speciálních představení show, která se již nebude opakovat. Královéhradecký koncert, natáčený televizním štábem, nabídne i možnost zakoupení VIP vstupenek (sezení přímo u pódia u VIP stolu s možností občerstvení + CD jako dárek).

 

Zapomeňte na všechno, co jste slyšeli o swingu a připravte se na večer, kde je vše jinak a který vás osvěží a pobaví. (td) Foto: PSB

Mohlo by vás zajímat:

Kouzelný klarinet

Kouzelný klarinet

Dubnové abonentní koncerty Komorní filharmonie

Pořád jsem to já

Pořád jsem to já

Dojemná hra poprvé na prknech Východočeského divadla

Jeden svět je opět tady

Jeden svět je opět tady

Festival v Divadle 29 vstupuje do světa fikčních filmů a virtuální reality

Exkluzivně s Jankem Ledeckým

Exkluzivně s Jankem Ledeckým

Pirate Swing Band si opět troufne spojit nespojitelné

Festival je připraven

Festival je připraven

Pardubické hudební jaro zahájí příští úterý Gabriela Beňačková

V úterý zazní Stabat Mater

V úterý zazní Stabat Mater

K nastudování duchovního díla spojily síly Komorní filharmonie a Konzervatoř Pardubice