Host Pirátů: Vojtěch Dyk

Kultura - 10. 03. 2023
Host Pirátů: Vojtěch Dyk

PARDUBICE - Pouze tři výjimečná představení nabídne jubilejní 10. ročník ojedinělého koncertního projektu PIRATE SWING Bandu Jiřího Ševčíka. Společný program těleso připravilo s Vojtěchem Dykem. Předprodej vstupenek v síti ticketportal byl zahájen.

 

Koncerty se uskuteční 20. listopadu v pardubickém Domě hudby, 21. listopadu v Kongresovém centru Aldis Hradec Králové a 12. prosince v Městském divadle v Jablonci nad Nisou.

 

Po superúspěšné devítileté sérii koncertů „PIRATE SWING Band Gala“ chystá hudební senzace oceňovaná doma i v zahraničí svá netradiční galapředstavení i letos. Dvacetičlenný big band, jediná kapela v Evropě, specializující se na vlastní swingové aranže rocku a popu, spolupracující s kompletní českou špičkou i například s legendárními Queen, letos nabídne něco opravdu ojedinělého.

 

PIRATE SWING Band je znám svou nevypočitatelností a v rámci jubilejního desátého ročníku Galakoncertů jako překvapení svým fanouškům připravil vysoce prestižní partnerství. V exkluzivně napsané a nazkoušené show se totiž před swingové „Piráty“ za mikrofon postaví suverénně nejzářivější stálice české hudební scény Vojtěch Dyk.

 

Precizní pěvecký i jevištní projev všestranně nadaného umělce s obrovským záběrem, držitele cen Thálie a Český slavík, rozhodně nenechá nikoho na pochybách, že oslava deseti let tradičně vyprodaných pirátských Galakoncertů bude mít ten nejvyšší lesk.

 

Nenechte si ujít některé z pouhých tří speciálních představení show, která se již nebude opakovat. Královéhradecký koncert, natáčený televizním štábem, nabídne i možnost zakoupení VIP vstupenek (sezení přímo u pódia u VIP stolu s možností občerstvení + CD jako dárek).

 

Zapomeňte na všechno, co jste slyšeli o swingu a připravte se na večer, kde je vše jinak a který vás osvěží a pobaví. (td) Foto: PSB

Mohlo by vás zajímat:

Služka vstoupila do českých kin

Služka vstoupila do českých kin

Drama o lásce dvou dívek se natáčelo v Pardubickém kraji

Premiéra Východočeského divadla

Premiéra Východočeského divadla

Komedie o střetu světa mafie a hendikepovaných divadelníků

Hudební lahůdka na zámku

Hudební lahůdka na zámku

Mistři českého, italského a německého baroka s flétnistkou Janou Semerádovou

Romantické varhany

Romantické varhany

Pozvánka na únorové abonentní koncerty Komorní filharmonie

Za účasti autora

Za účasti autora

Poezie i próza Miloně Čepelky v Poediu Východočeského divadla

O víkendu zábava na ledě

O víkendu zábava na ledě

GRAND Festival smíchu zve na Kuličkiádu smíchu i doprovodný program