Tři sestry nás neminou

Kultura - 26. 04. 2023
Tři sestry nás neminou

PARDUBICE - I letos kapela Tři sestry vyrazila na tradiční letní turné. Na své hudební štaci muzikanti v čele s Lou Fanánkem Hagenem nemohou v roce 2023 minout naše krajské město, zahrají zde 26. května, a to ještě jednou v Pardubickém pivovaru.

 

V pátek 26. května to kapela Tři sestry v tomto areálu rozjede již po třinácté. „Navazujeme na dlouholetou tradici velmi úspěšných koncertů, které v předchozích dvanácti ročnících navštívily desetitisíce fanoušků. Ještě jednou se tak fanoušci mohou těšit na koncert v pardubickém pivovaru,“ říká David Kantor, zástupce pořadatelské agentury Máša Agency.

 

Turné kapely s názvem LETNÍ OPEN AIR TOUR 2023 má již několik úspěšných koncertů za sebou. Náležitě si je užívají jak oni, tak i jejich fanoušci. „Po několika měsících začínáme další turné a od prvního koncertu si to neskutečně užíváme! Opět nechybí totiž spousta rokenrolu, k vypití několik sudů piva, a hlavně dobrá nálada a širé nebe,“ shrnul za Tři sestry kapelník Tomáš Magor Doležal.

 

I v Pardubicích se fanoušci mohou těšit jak na léty prověřené hity, tak na skladby z posledního alba kapely. Jako své hosty přiveze skupina Tři sestry do Pardubického pivovaru dvě předkapely, kterými budou DOCTOR P.P. a MZH.

 

Areál pivovaru bude otevřen od 18 hodin. Koncert začne v 19 hodin. K dispozici bude dostatečný počet výčepních míst, občerstvení i toalet. Pro všechny návštěvníky je připraveno občerstvení a také zásoby Čerstvého piva z ležáckého sklepa a 11stupňového zlatavého Viléma. V případě nepřízně počasí bude část areálu zastřešena.

 

Aktuální informace sledujte na Facebookové události ZDE.

Vstupenky jsou k zakoupení na www.ticketstream.cz nebo na prodejně Pivovarka v Pardubickém pivovaru. Cena vstupenky v předprodeji je 590 Kč. Celou akci již po dvanácté pořádá pardubická produkční agentura MÁŠA AGENCY s.r.o. (zr) Foto: BEDŘICH PRÁCHENSKÝ (Snímek z vystoupení Tří sester v Pardubickém pivovaru v roce 2019)

Mohlo by vás zajímat:

Don Juan se vrací z války

Don Juan se vrací z války

Víkendová premiéra na jevišti Východočeského divadla

Jarní koncert JK Bandu je zde

Jarní koncert JK Bandu je zde

V závěru zazní velká orchestrální směs nejkrásnějších skladeb Glenna Millera

Komorní filharmonie doprovodí Chaplina

Komorní filharmonie doprovodí Chaplina

Ve čtvrtek další projekce němých grotesek se živou hudbou

K Roku české hudby

K Roku české hudby

Čtvrteční abonentní koncert Barocco sempre giovane s houslistou Janem Talichem

Kouzelný klarinet

Kouzelný klarinet

Dubnové abonentní koncerty Komorní filharmonie

Pořád jsem to já

Pořád jsem to já

Dojemná hra poprvé na prknech Východočeského divadla