Sobotní omezení v dopravě

Město Pardubice - 06. 10. 2023
Sobotní omezení v dopravě

PARDUBICE – Dopravní podnik oznamuje, že z důvodu konání Podzimních městských slavností dojde v sobotu 7. října 2023 k omezením v dopravě v centru města.

 

4:00 – 15:00 hodin

 

Kvůli uzavření třídy Míru pojedou spoje linek 2 a 13 ve směru do Polabin v době od 4 do 15 hodin po objízdné trase po Sukově třídě, obslouží zastávku Náměstí Republiky (st. 2) jako náhradní za zastávku U Grandu, a budou pokračovat do zastávky Zimní stadion a dále po své trase. Zastávky Třída Míru a Masarykovo nám. (st. 1) nebudou linkami 2 a 13 v této době obsluhovány.

 

18:00 – 20:30 hodin

 

V době od 18:00 do 20:30 bude pro veškerý provoz uzavřena část Sukovy třídy mezi křižovatkami s ulicí Sladkovského a třídou Míru.

 

Spoje trolejbusových linek 1 a 5 pojedou ve směru na 17. listopadu po objízdné trase přes třídu Míru a obslouží zastávky U Grandu a Třída Míru jako náhradní za zastávky Náměstí Republiky a Masarykovo nám.

 

Autobusové linky 6, 8, 9 a 28 pojedou ve směru na nádraží / Závodu míru po části třídy Míru a Sladkovského ulicí, obslouží zastávku U Grandu jako náhradní za zastávku Náměstí Republiky a dále budou pokračovat do zastávky Masarykovo nám (st. 2). Zastávka Sukova ve směru na Masarykovo nám. nebude v této době obsluhována.

 

Ve směru na Karla IV. / Krajský úřad obslouží linky 6, 8, 9 a 28 zastávku Masarykovo nám. (st. 3) a pojedou po objízdné trase ulicí Sladkovského a přes třídu Míru do zast. Náměstí Republiky, kde obslouží stanoviště č. 1 (u divadla). Stanoviště č. 3 zastávky Náměstí Republiky nebude v této době obsluhováno. (zr) Ilustrační foto: INTERNET

 

Mohlo by vás zajímat:

Dukla Sportovní: další krok

Dukla Sportovní: další krok

Rekonstrukce basketbalové haly je na spadnutí

Oživí veřejný prostor

Oživí veřejný prostor

Cestu na zámek bude nově zdobit nadživotní socha koně

Kdo nesehnal lístky, může na Pernštýňák

Kdo nesehnal lístky, může na Pernštýňák

Budovu radnice ozdobí na podporu Dynama šály

Na místě bývalé Telegrafie a Tesly

Na místě bývalé Telegrafie a Tesly

Univerzita Pardubice letos začne stavět budovu pro Fakultu zdravotnických studií

Sázka je sázka

Sázka je sázka

Hradecká primátorka oblékla pardubický dres

Radnici navštívili studenti z Tchaj-wanu

Radnici navštívili studenti z Tchaj-wanu

Program výměnného pobytu je velmi pestrý