Základní ceny se nemění

Město Pardubice - 08. 12. 2023
Základní ceny se nemění

PARDUBICE - Přesně dva měsíce od chvíle, kdy se otevřely brány závodiště pro návštěvníky letošního ročníku Velké pardubické, zahajuje Dostihový spolek prodej vstupenek na rok 2024. O pátku 8. prosince jsou v online shopu nabízeny vstupenky na 134. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou a také celoroční permanentky. Výše základního vstupného se proti předchozímu roku nemění.

 

Vstupenky na Velkou pardubickou nabízejí širokou škálu variant - od vstupného na stání až po místa v lóžích s cateringem. Podle typu tribuny a rozsahu služeb se ceny za místo k sezení pohybují od 800,- Kč výše. Zastřešených i nezastřešených tribun je celkem jedenáct a kopírují prakticky celou cílovou rovinu. Cena základního vstupného (dospělý) na stání je stejná jako v letošní sezóně, tedy 500,- Kč. Ovšem při nákupu online je cena zvýhodněna. Na webu dostihového závodiště Pardubice takovou vstupenku diváci pořídí už za 400,- Kč. Zlevněný lístek pro děti nad 10 let a seniory je v online předprodeji nabízen za zvýhodněnou cenu 200,- Kč a rodinná vstupenka pro dva dospělé a až tři děti je za 1100,- Kč.

 

V prodeji jsou také dva typy permanentek. CELOROČNÍ PERMANENTKA zahrnuje vstupy na všechny akce pořádané Dostihovým spolkem a.s. a stojí 1100,- Kč. CELOROČNÍ BALÍČEK navíc nabízí dostihový program při všech mítincích a parkování s výjimkou 134. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. Tuto permanentku dostihoví příznivci pořídí za 2200,- Kč.

 

Odkaz pro nákup vstupenek: https://zavodistepardubice.cz/vstupenky-2/

(noh) Ilustrační foto: MILAN KŘIČEK

Mohlo by vás zajímat:

Pomoc pacientům i zaměstnancům

Pomoc pacientům i zaměstnancům

Město podpořilo investici do ambulance paliativní medicíny v Dražkovicích

Flotila se rozrůstá

Flotila se rozrůstá

Pardubický dopravní podnik nakoupil další parciální trolejbusy

Výměna po čtvrtstoletí

Výměna po čtvrtstoletí

Město investovalo do modernizace chladícího systému v pardubické aréně

Nadané a zvídavé mládí

Nadané a zvídavé mládí

Dětský a Studentský parlament za sebou mají další nabitý ročník

Cestující pod dohledem

Cestující pod dohledem

Pardubický dopravní podnik vybavil kamerami všechna svá vozidla

Změny na linkách MHD

Změny na linkách MHD

O prázdninách pozor na patnáctce a sedmnáctce