Základní ceny se nemění

Město Pardubice - 08. 12. 2023
Základní ceny se nemění

PARDUBICE - Přesně dva měsíce od chvíle, kdy se otevřely brány závodiště pro návštěvníky letošního ročníku Velké pardubické, zahajuje Dostihový spolek prodej vstupenek na rok 2024. O pátku 8. prosince jsou v online shopu nabízeny vstupenky na 134. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou a také celoroční permanentky. Výše základního vstupného se proti předchozímu roku nemění.

 

Vstupenky na Velkou pardubickou nabízejí širokou škálu variant - od vstupného na stání až po místa v lóžích s cateringem. Podle typu tribuny a rozsahu služeb se ceny za místo k sezení pohybují od 800,- Kč výše. Zastřešených i nezastřešených tribun je celkem jedenáct a kopírují prakticky celou cílovou rovinu. Cena základního vstupného (dospělý) na stání je stejná jako v letošní sezóně, tedy 500,- Kč. Ovšem při nákupu online je cena zvýhodněna. Na webu dostihového závodiště Pardubice takovou vstupenku diváci pořídí už za 400,- Kč. Zlevněný lístek pro děti nad 10 let a seniory je v online předprodeji nabízen za zvýhodněnou cenu 200,- Kč a rodinná vstupenka pro dva dospělé a až tři děti je za 1100,- Kč.

 

V prodeji jsou také dva typy permanentek. CELOROČNÍ PERMANENTKA zahrnuje vstupy na všechny akce pořádané Dostihovým spolkem a.s. a stojí 1100,- Kč. CELOROČNÍ BALÍČEK navíc nabízí dostihový program při všech mítincích a parkování s výjimkou 134. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. Tuto permanentku dostihoví příznivci pořídí za 2200,- Kč.

 

Odkaz pro nákup vstupenek: https://zavodistepardubice.cz/vstupenky-2/

(noh) Ilustrační foto: MILAN KŘIČEK

Mohlo by vás zajímat:

Koupaliště bude mít nového provozovatele

Koupaliště bude mít nového provozovatele

Na změně v areálu v Cihelně se shodli městští radní

Rekonstrukce Grandu v plném proudu

Rekonstrukce Grandu v plném proudu

Stavební firma MARHOLD finišuje na výstavbě sousedního parkovacího domu

Město podpoří podnikatele

Město podpoří podnikatele

Nezvýší nájemné za nebytové prostory a pozemky

Mít oči k vidění

Mít oči k vidění

Město zajišťuje unikátní prevenci zrakových vad ve školkách

Občané, vyberte si lokalitu

Občané, vyberte si lokalitu

Radnice se opět zapojí do akce Ukliďme Česko

Kdy se začne na Hůrkách?

Kdy se začne na Hůrkách?

Na pozemku vhodném k výstavbě bytů se stále nic neděje