Od neděle linky MHD poněkud jinak

Město Pardubice - 27. 02. 2024
Od neděle linky MHD poněkud jinak

PARDUBICE – V souvislosti s I. etapou částečné uzavírky okružní křižovatky v Trnové dojde od neděle 3.3.2024 ke změnám v městské hromadné dopravě. Na linkách budou přijata následující opatření: 

 

Linka 2 – spoje budou ze zastávky Polabiny, hotel obousměrně vedeny přes zastávku Polabiny, Bělehradská na náhradní konečnou Polabiny, Sluneční.

 

Linka 6 – ranní spoj v pracovních dnech ze Starého Hradiště pojede do náhradní zastávky Ohrazenice, škola na Semtínské ulici, dále bude pokračovat přes zastávky Trnová a Karla Šípka do zast. Polabiny, Sluneční a dále ve své trase.

 

Linka 13 – spoje pojedou ze zast. Polabiny, hotel obousměrně objízdnou trasou přes zastávky Polabiny, Kosmonautů; Polabiny, točna; Poděbradská; Trnová a Globus do náhradní zastávky Ohrazenice, škola na Semtínské ulici a dále do Ohrazenic.

 

Linka 17 – ze zast. Trnová pojedou spoje obousměrně přes zast. Globus do náhradní zastávky Ohrazenice, škola na Semtínské ulici a dále do Doubravic a Srchu. Zastávka Globus, parkoviště nebude obsluhována.

 

Linka 18 – ze zast. Polabiny, Okrajová (Polabiny, Sluneční) budou spoje pokračovat obousměrně přes zastávku Karla Šípka (ve směru na Hlavní nádraží bude umístěna náhradní zastávka) do zast. Trnová a dále ze zast. Globus ve své trase.

 

Linka 99 – ze zast. Polabiny, Okrajová (Polabiny, Sluneční) pojede obousměrně ul. Nádražní přes zastávky Globus a Trnová, a dále ze zast. Poděbradská ve své trase, spoje nebudou obsluhovat zastávku Ohrazenice, škola.

 

Zastávky Polabiny, Jiřího Potůčka; Trnová, náměstí a Globus, parkoviště nebudou po dobu uzavírky obsluhovány. Zastávka Ohrazenice, škola bude přesunuta na náhradní stanoviště na Semtínské ulici. Náhradní zastávka Karla Šípka ve směru na Hlavní nádraží bude umístěna do vjezdu naproti vchodu č. p. 203.

 

Další změny jízdních řádů:

 

Linka 28 - spoje do/ze zast. Sezemice, Veská, most budou opět v obou směrech obsluhovat zastávky Dašice, Pod Dubem a Dašice, Zminný, odb. Veská.

 

Spoje ve 14:48 a 16:20 ze zast. Závodu míru budou nově zajíždět do Staročernska. (dpmp) Foto: DPMP

Mohlo by vás zajímat:

Dukla Sportovní: další krok

Dukla Sportovní: další krok

Rekonstrukce basketbalové haly je na spadnutí

Oživí veřejný prostor

Oživí veřejný prostor

Cestu na zámek bude nově zdobit nadživotní socha koně

Kdo nesehnal lístky, může na Pernštýňák

Kdo nesehnal lístky, může na Pernštýňák

Budovu radnice ozdobí na podporu Dynama šály

Na místě bývalé Telegrafie a Tesly

Na místě bývalé Telegrafie a Tesly

Univerzita Pardubice letos začne stavět budovu pro Fakultu zdravotnických studií

Sázka je sázka

Sázka je sázka

Hradecká primátorka oblékla pardubický dres

Radnici navštívili studenti z Tchaj-wanu

Radnici navštívili studenti z Tchaj-wanu

Program výměnného pobytu je velmi pestrý