Exkluzivně s Jankem Ledeckým

Kultura - 27. 03. 2024
Exkluzivně s Jankem Ledeckým

PARDUBICE - Pouze tři výlučná představení nabídne 11. ročník ojedinělého koncertního projektu Pirate Swing Bandu Jiřího Ševčíka se speciálním hostem Jankem Ledeckým. Uskuteční se v pondělí 18. listopadu v pardubickém Domě hudby, v úterý 19. listopadu v Roškotově divadle v Ústí nad Orlicí a v pondělí 25. listopadu v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové.

 

Dvacetičlenný bigband, jediná kapela v Evropě, specializující se na vlastní swingové aranže rocku a popu, spolupracující s kompletní českou špičkou či opakovaně s legendárními Queen, nabídne další mimořádnou lahůdku. Tentokrát nejspíš nejtroufalejší za celou historii tělesa. V exkluzivně napsané a nazkoušené show se totiž spojí s umělcem z přesně opačného pólu hudebního spektra, Jankem Ledeckým.

 

„Výzvy máme rádi. Když někdo tvrdí, že něco nejde, o to víc nás to rajcuje. Samozřejmě, že tentokrát zase jednou velmi riskujeme. Vrháme se po hlavě do něčeho, co ještě nikdo neudělal. Může to znít nabubřele, ale věřte mi, ten proces je vzrušující a zábavný. Už teď můžu s klidným svědomím říct, že takhle jste Janka ještě vidět rozhodně nemohli, a vsadil bych si, že budete překvapeni,“ tvrdí se šibalským úsměvem frontman Pirátů Jiří Ševčík.

 

Nedokážete si písničkáře s kytarou představit s početným bigbandem za zády? Jste zvědavi, jaké překvapivé skladby zahraničních velikánů si od Pirátů nechal pouze pro tuto příležitost swingově zaranžovat? Potom budete zírat! Jeden z největších českých hitmakerů, autor čtyř muzikálů a držitel bezpočtu ocenění, se vůbec poprvé představí s hřmotnou baterií žesťů za zády, konkrétně žesťů pirátských, tentokrát doplněných i o filharmonické smyčce. Nenechte si to ujít!

Neopakovatelný zážitek vás čeká pouze třikrát, představení se poté již nebude reprízovat.

 

Královéhradecký koncert nabídne i možnost zakoupení VIP vstupenek (sezení přímo u pódia u VIP stolu + víno jako dárek). Zapomeňte na všechno, co jste slyšeli o swingu, a připravte se na slavnostní večer, kde je vše jinak a který vás osvěží a pobaví. Vstupenky jsou již v prodeji v síti Ticketportal a v informačních centrech. (zr) Foto: ARCHIV REDAKCE (Na snímku Janek Ledecký)

Mohlo by vás zajímat:

Kouzelný klarinet

Kouzelný klarinet

Dubnové abonentní koncerty Komorní filharmonie

Pořád jsem to já

Pořád jsem to já

Dojemná hra poprvé na prknech Východočeského divadla

Jeden svět je opět tady

Jeden svět je opět tady

Festival v Divadle 29 vstupuje do světa fikčních filmů a virtuální reality

Festival je připraven

Festival je připraven

Pardubické hudební jaro zahájí příští úterý Gabriela Beňačková

V úterý zazní Stabat Mater

V úterý zazní Stabat Mater

K nastudování duchovního díla spojily síly Komorní filharmonie a Konzervatoř Pardubice

Největší zájem je o prohlídky

Největší zájem je o prohlídky

Pardubická Noc divadel 2024 zpřístupní zákulisí Východočeského divadla