Sázka je sázka

Město Pardubice - 12. 04. 2024
Sázka je sázka

PARDUBICE / HRADEC KRÁLOVÉ - Když v sobotu 23. března zvítězili pardubičtí hokejisté na domácím ledě 3:2 nad hradeckým Mountfieldem a tím rozhodli o svém postupu do semifinále, potěšili tak nejen pardubické hokejové fanoušky, ale obzvlášť velkou radost měl i primátor Jan Nadrchal. Znamenalo to, že nemusí do hradeckého dresu.

 

„Víme, že od rozhodujícího duelu už nějaký čas uplynul, ale jsme pověrčiví, a tak jsme dres nechtěli zadávat do výroby dřív než po ukončení série. A samotná výroba speciálního dresu chvíli trvá. Nicméně teď už ho máme, a tak je načase obdarovat paní primátorku Springerovou. Jak už jsem říkal ještě před začátkem čtvrtfinále, věřím, že jí naše barvy budou slušet,“ komentoval sázku ještě před samotným předáním dresu pardubický primátor Jan Nadrchal.

 

K předání došlo v pátek dopoledne, a to v prostorách královéhradeckého magistrátu, kde už na svůj dar čekala primátorka Hradce Králové Pavlína Springerová. „Výzvy se mají přijímat a sázky se mají plnit. O to spíš, když se střetnou dva velcí rivalové. Myslím, že se Hradec nemá za co stydět, naši kluci podali ve čtvrtfinálové sérii skvělý výkon a rvali se jako opravdoví lvi. Pardubicím musíme pogratulovat, poprvé po deseti letech skončí před Hradcem, ale už teď se těším na odvetu v další sezóně,“ prohlásila hradecká primátorka.

 

Na pardubické hokejisty teď čeká finále, ve kterém už v úterý narazí na postupujícího z dvojice Sparta – Třinec. (kvl) Foto: MmP

Mohlo by vás zajímat:

Pardubice nabité moderní energií

Pardubice nabité moderní energií

Unikátní setkání představí domácí fotovoltaiku, život s elektromobilem a nastíní, proč přichází jaro dříve

Automatické mlýny poprvé

Automatické mlýny poprvé

Zámek Pardubice hostí v pátek zahájení Festivalu muzejních nocí

Vedení města debatovalo s poslanci

Vedení města debatovalo s poslanci

Mezi tématy nechyběla spalovna nebezpečných odpadů nebo areál bývalých kasáren

Pocta JUDr. Josefu Štolbovi

Pocta JUDr. Josefu Štolbovi

Pardubičtí turisté odhalili významnému občanovi desku na domě, kde žil

Pozor na spádové obvody

Pozor na spádové obvody

Pardubické mateřské školy otevírají dveře pro zápisy již za týden

Hasiči mají novou stříkačku

Hasiči mají novou stříkačku

Její nákup financovalo město Pardubice