PARDUBICE - Sbor Církve bratrské v Pardubicích, ELIM, křesťanská společnost pro diakonii, z.s. a mladé rodiny z Archy připravují na pátek 14. května od 14 do 17 hodin akci „RECY dětské VĚCI, aneb Archa pomáhá rodinám s dětmi“.
Rodiče dětí ve věku do přibližně 7 let budou mít možnost vybrat pro své potomky připravené hračky, oblečení, pleny a další potřebné věci, a to vše zdarma. Proč kupovat nové věci, když pro děti tohoto věku je všechno jako nové, i když třeba jen několikrát použité (netýká se to samozřejmě plenek!). Využitím této příležitosti šetříte nejen své peněženky, ale i naše životní prostředí. Nemusí se všechno hned po jednom použití vyhodit!
„Akce se koná před Archou a ve vestibulu Archy v Polabinách v Lonkově ulici u Bajkalu, za dodržení všech potřebných hygienických opatření - roušek, rozestupů a dezinfekce,“ uvedl za pořadatele Vladimír Lukáš. (zr)
Mohlo by vás zajímat:
„Návrhy výrazně zasahují do příjmů a provozních nákladů našeho města.“
O nových Pardubických tahounech pro další roky rozhodnuto
Město chce pomoci i s rekonstrukcí sportovišť v areálu Sokola
Radnice pracuje na tom, aby uvnitř města vzniklo zelené centrum
Radnice chce zahájit projekční práce pro výstavbu nové umělecké školy