Šťastnou plavbu!

Město Pardubice - 17. 05. 2021
Šťastnou plavbu!

 

PARDUBICE - V sobotu 22. května zahajuje restaurační a výletní loď Arnošt z Pardubic pravidelné plavby podle letního jízdního řádu. Zahájení sezóny je, z důvodu opatření v souvislosti s covid-19, o více než měsíc posunuté.

 

 

Dopravní podnik proto chystá během prázdnin doplnit program plaveb o cestu lodí z Pardubic do Přelouče. Plavba bude, stejně jako v loňském roce, kombinovaná s jízdou historickým autobusem Škoda RTO. Termín ještě není určen, ale budou to minimálně dva vybrané prázdninové pátky.

 

 

Během letní sezóny se mohou zájemci těšit i na další nejrůznější akce, které se na lodi uskuteční. Tradičně to budou oblíbené pirátské plavby, plavby se středověkými řemesly, s ochutnávkou vín a koncerty nejrůznějších kapel.

Loď se vydává z domovského přístaviště za enteria arénou podle letního jízdního řádu směrem na Brozany, Kunětice, nebo na Srnojedy. Plavba je atraktivním zážitkem nejen pro jednotlivce, ale vzhledem k zázemí v podobě restaurace, je vhodná také pro nejrůznější soukromé a firemní akce. Podrobné informace najedete na www.lod.cz (zr) Foto: DPMP

Mohlo by vás zajímat:

Na polabinském balkoně hořelo

Na polabinském balkoně hořelo

Hasiči pomocí vyváděcích masek zachránili tři osoby

Cestující čeká pohodlnější nástup

Cestující čeká pohodlnější nástup

Zastávka MHD Sukova projde rekonstrukcí

Zrcadlo umění rozezní Pardubice

Zrcadlo umění rozezní Pardubice

Festival nabídne dva dny hudby, divadla, vědy i hravou stopu Josefa Gočára

Opět s koňskou sekačkou

Opět s koňskou sekačkou

V Podzámeckém biotopu se objeví již počtvrté 

Letiště, silniční síť, okolí zámku...

Letiště, silniční síť, okolí zámku...

Co společně řeší město Pardubice a Pardubický kraj

Dobrá zpráva pro rodiny

Dobrá zpráva pro rodiny

Za školky v Pardubicích si rodiče nepřiplatí