Bídná domácí remíza…

fotbal - 23. 10. 2021

PRAHA – Veledůležité utkání sehráli pardubičtí fotbalisté v Ďolíčku se Zlínem. Ani po devadesáti minutách však branka nepadla, a tak si oba týmy připsaly pouze po bodu, což ovšem ani jednomu z mužstev, bojujících o záchranu, příliš nevyhovuje. Pardubice mohou smutnit o to víc, že v 54. minutě neproměnil Cadu bídně kopnutou penaltu…

12. kolo: FK Pardubice – FC Fastav Zlín 0:0. ŽK: 2:1. Diváků: 582. PARDUBICE: Boháč – D. Kostka, Šejvl, Toml, T. Čelůstka – Jeřábek (C), Tischler (38. Červ) – Chytil, S. Šimek (67. Beran), Cadu (86. Lee) – P. Černý (67. Huf). (saf)

Foto: RADEK KLIER (Míč do sítě Zlína se v dnešním utkání nepodařilo dostat ani Pavlu Černému). Podrobný referát přinese pondělní tištěné vydání Týdeníku Pernštejn. Na webových stránkách bude k dispozici v neděli kolem 22. hodiny v Archivu tištěných vydání v sekci Premium.

A zase naprázdno...

Kdo nedává góly, nevyhrává. I když sehraje s týmem z čela tabulky vyrovnanou partii