Na silnicích se děly věci

Region - 21. 11. 2023
Na silnicích se děly věci

PARDUBICKO – Noc na úterý přinesla v regionu několik dopravních nehod, k nimž museli vyjíždět krajští hasiči.

 

„Ve večerních hodinách 20.11. asistovaly jednotky z Chrudimi a Markovic u dopravní nehody dvou osobních vozidel na kruhovém objezdu u obce Medlešice. Jedno z vozidel se při nehodě převrátilo na bok, zraněný řidič z vozidla byl vyproštěn před příjezdem jednotek. Byly zraněny čtyři osoby, došlo k úniku provozních kapalin a kruhový objezd byl uzavřen. Po vyšetření nehody Policií ČR, řídili hasiči provoz na kruhovém objezdu kyvadlově. Následky nehody byly odstraněny v pozdních večerních hodinách,“ informuje zastupující tiskový mluvčí HZS PaK Miroslav Polák.

 

V úterních brzkých ranních hodinách měli budíček hasiči na stanici v Holicích. „Došlo k dopravní nehodě dvou vozidel na křižovatce pod obcí Vysoké Chvojno. Střetla se zde převozní sanitka s osobním automobilem. Naštěstí při této nehodě nikdo zraněn nebyl a odnesly to jen plechy na vozidlech. Hasiči předali místo nehody Policii ČR a vrátili se zpět na stanici,“ pokračuje mluvčí Polák.

 

Z Hlinska vyjela jednotka po 6 hodině k dopravní nehodě u obce Kameničky. Zde se střetla dvě osobní vozidla. Nehoda se obešla bez úniku provozních kapalin. Jeden z řidičů si po příjezdu Zdravotnické záchranné služby stěžoval na bolesti. Byl převezen k vyšetření do nemocnice. Místo nehody předali hasiči Policii ČR a vrátili se na stanici.

 

Před 7 hodinou ranní vyjela jednotka z Litomyšle k další dopravní nehodě u obce Janov. Došlo ke střetu dvou osobních vozidel, z nichž jedno skončilo mimo komunikaci. Byly zraněny dvě osoby. Hasiči je předali Zdravotnické záchranné službě Pardubického kraje a zajistili vozidla proti úniku provozních kapalin a požáru. Policie na místě nehody řešila dopravu kyvadlově. (zr) Foto: HZS PaK (Na snímku nehoda u Medlešic)Mohlo by vás zajímat:

Kam se ztrácejí mufloni?

Kam se ztrácejí mufloni?

Z areálu pod Kunětickou horou zmizel už druhý trofejní kousek

Hejtman Netolický: Velké poděkování lékařům

Hejtman Netolický: Velké poděkování lékařům

Dobrá zpráva pro pacienty na prosinec

Více přihlášek, méně papírování

Více přihlášek, méně papírování

Studenty čekají změny u přijímaček

Mít na co hrát je základ

Mít na co hrát je základ

Mladí konzervatoristé se mohou těšit na výraznou obnovu hudebních nástrojů

V souvislostech

V souvislostech

Zemědělci a potravináři debatovali o cenách a kvalitě potravin

Smutný příběh s dobrým koncem

Smutný příběh s dobrým koncem

Hasičská klubovna ve Svinčanech vstala i díky podpoře kraje z popela