Skvělé: Další tři body!

Fotbal - 01. 05. 2022

PRAHA – Pardubičtí fotbalisté berou boj o setrvání v nejvyšší soutěži se vší vážností a zatím se jim daří. Také ve druhém kole skupiny o záchranu zvítězili, tentokrát dnes odpoledne ve vršovickém Ďolíčku nad domácími Bohemians.

Rozhodující gól padl již v 8. minutě. Po perfektním rohovém kopu Čelůstky ho hlavou vsítil Hranáč. Domácí hrozili vyrovnáním zejména ve druhém poločase, ale Pardubičtí jejich nápor, jenž zvláště v závěru vedl k infarktovým situacím, vydrželi.

Bohemians Praha 1905 – FK Pardubice 0:1 (0:1). Přihlíželo 3955 diváků. (ro) Foto z utkání: RADEK KLIER (Smutný byl tentokrát výraz známého herce Ivana Trojana, velkého příznivce domácích Bohemians. Radost a tři body odjíždějí do východních Čech...)

Podrobný referát přinese pondělní tištěné vydání Týdeníku Pernštejn. Na webových stránkách bude k dispozici v sekci Premium – Archiv tištěných vydání dnes kolem 22. hodiny.